Aloe Vera pro zdraví, krásu a podnikáníThe Aloe Vera Company 
VYPADEJTE LÉPE, CIŤTE SE LÉPE 

Forever

Ve Forever jsme nesmírně hrdí na to, že jsme největším světovým pěstitelem a výrobcem aloe vera a produktů z aloe. Každý list se ručně sklízí a zpracuje během několika hodin, a proto vám zajišťujeme ten nejčerstvější aloe vera gel, takový, jak ho příroda stvořila, od rostliny přes produkt až k vám. 

Již více než 42 let plníme závazek udržovat nejvyšší úroveň čistoty našich výrobků a zároveň držet krok s inovacemi, které přinese budoucnost. Jsme ta nejlepší kombinace přírody a vědy, spojujeme účinné přísady a technologický pokrok s čistým aloe vera, čímž ještě zvyšujeme jeho nadčasové výhody. Naše podnikání je založeno na tom, aby se věci dělali správným způsobem. Díky našim výrobním a distribučním kanálům, jsme schopni kontrolovat náklady a kvalitu v každém kroku procesu. Naše produkty z aloe vera byly první na světě, které získali osvědčující pečeť za obsah a čistotu od Mezinárodního vědeckého výboru pro aloe vera. Naše výrobky nikdy netestujeme na zvířatech a mnohé naše produkty nesou pečeti Košer a Halal. 

Jsme si tak jisti, že se vám budou naše produkty líbit, že vám nabízíme 30denní záruku vrácení peněz. Miliony lidí ve více než 160 zemích již využily neuvěřitelných výhod produktů společnosti Forever. Nyní jste na řadě vy.

Pro seznámení s produkty a nákup navštivte www.forevershop.czREGISTRACE 

Registrovaní zákazníci mají slevu 5% nebo 30%.
Pro registraci vyplňte a odešlete formulář. Já se vám pak ozvu, doplníte další údaje, budete zaregistrováni a vysvětlím další postup.
Registrace je zdarma a získáte slevu 5%. 

 Souhlas se zpracováním osobních údajů

Martin Bartošek

Forever Living Products nabízí širokou škálu produktů, včetně nápojů, doplňků výživy, péče o pleť a osobní péče, spolu s produkty na regulaci váhy. Já i moje rodina používáme tyto produkty několik let, jsme velmi spokojeni a rád doporučuji.

Jsem terapeut a mám úspěšnou praxi v Praze a Brně. Bylo období, kdy za mnou chodili lidé, kteří byli nespokojení v práci a hledali změnu, lidé kteří chtěli začít podnikat a nevěděli v jakém oboru a také lidé, kteří si chtěli zvýšit svoje příjmy. Jako terapeut pracuji formou dechové terapie, která odbourává stres. Chtěl jsem svým klientům napomoct i k jejich lepšímu zdraví a jejich finanční situaci.

Stal jsem se zástupcem největšího světového pěstitele Aloe vera, který je certifikovaným výrobcem produktů z Aloe vera (aloe pravé). Bude vás zajímat....

Díky tomu více oslovených lidí pravidelně pije Aloe vera gel a používá doplňky výživy a péči o pleť z Aloe. Někteří spolupracovníci mají druhý příjem.
Aloe mne oslovuje už řadu let, vnímám, že je to rostlina, která provází lidstvo od nepaměti. Léčivé účinky aloe vera jsou známy už tisíce let. Využívali je staří Egypťané i Mayové, uplatňují se v tradiční arabské, čínské a indické medicíně.
A prokázaly je také moderní „západní“ vědecké výzkumy.
Aloe obsahuje vitaminy A, B1, B2, B5, B6, C a E, vápník, železo, hořčík, zinek, mangan a dalších několik desítek látek, které mají prokazatelné léčivé účinky.
Současně posiluje imunitní systém, detoxikuje, podporuje činnost jater, ledvin, trávicí a nervové soustavy, působí protizánětlivě, ničí viry, bakterie i plísně, tlumí bolest, urychluje hojení, má příznivý vliv na pokožku a vlasy, zmírňuje příznaky celulitidy, celkově regeneruje a omlazuje. Aloe je pro celou rodinu.
V poslední době dostávám takové emaily: ..."Hodně lidí kolem mě je nemocných a já jsem zdravá."
"Rodina je nemocná a já jsem zdravý." Nebo "Každou zimu jsem bývala nemocná a teď jsem díky aloe zdravá."
Vidím, že to má smysl. A to mne naplňuje.

Podnikání s Forever může být pro vás skvělá příležitost. Tato možnost je pro každého zájemce, není omezena vzděláním ani věkem. Můžete produkty používat pro své potřeby, anebo si můžete začít vytvářet druhý příjem a začít podnikat. 

Už jste se někdy zamysleli nad tím, zda vy a vaše rodina dostáváte optimálně vyváženou stravu? Možná si myslíte, že ano, ale mnohé průzkumy ukazují, že tomu tak není, jelikož naše strava nedosahuje u důležitých vitamínů a minerálních látek dokonce ani hodnoty doporučeného denního příjmu. Příčiny mohou být tyto:

Mnohé potraviny, včetně ovoce a zeleniny mohou být ochuzené o důležité vitamíny a minerální látky v důsledku:

 • skladování a vaření
 • zpracování/rafinování a jejich deficitu v půdě

Potřeba vitamínů a minerálních látek se zvyšuje, pokud jste vystavování

 • stresu
 • kofeinu a alkoholu
 • cigaretového dýmu
 • chemikáliím, znečištěnému prostředí a lékům

Patří sem i jiné faktory, jako je nemoc, těhotenství, menopauza, pravidelné cvičení, věk nad 50 let a mnoho dalších.

Špatný zdravotní stav se může projevovat:

 • únavou
 • špatnou kvalitou pokožky
 • bolestmi hlavy
 • bolestmi kloubů
 • poruchami zažívání
 • alergiemi
 • hormonální nerovnováhou

Stále více lidí se zajímá o alternativní medicínu a tak se do jejich zorného úhlu dostává aloe vera se svými účinky pro zdraví a životní styl.
Aloe vera je přírodní rostlinný zdroj množství výživných složek. Má synergické, energetické a celkově příznivé účinky na náš organizmus s bohatou nabídkou výživných látek, které doplňují jejich nedostatek v každodenní stravě.

Studie ukazují, že aloe má mnoho příznivých účinků, obzvlášť na trávicí trakt, imunitu a zdraví pokožky. Její výživné složky pomáhají i při detoxikaci organizmu a podporují jeho celkové zdraví.

Otázky pište na info@martinbartosek.cz 

Web: www.startyourjourney.cz

© 2024 Martin Bartošek