Osho Divine Healing

Antistresové a regenerační cvičení

Cvičení Osho Divine Healing představuje příjemnou a zároveň účinnou metodu, jak se i v této náročné době udržovat v psychické pohodě a harmonii. A být v duševní harmonii je základem pro naše fyzické zdraví.

Původ má toto cvičení na Dalekém Orientu. Do velké míry čerpá z pradávných asijských meditativních technik, u nás známých především jako Čchi-kung. Jednotlivé cviky ze sestavy jsou staré zhruba čtyři tisíce let a vycházejí z přirozených pohybů těla. Toto cvičení v sobě spojuje prvky určené ke zbavování stresu a uzdravování. Léčení se děje prostřednictvím harmonizace proudění čchi v těle. Probouzí se tak samoozdravné a detoxikační procesy v našem těle. Posiluje se nám tak nejenom celkový organizmus, ale i imunita.

Přestože cvičení vychází z dávných technik, je plně uzpůsobené modernímu člověku a současnému životnímu stylu. Celá sestava je složená z dechových cviků a cviků k uvolnění kloubů celého těla. Poté následují cviky k protažení svalů a energetických drah prováděné spolu s léčebnými zvuky. Proto se o cvičení říká, že je komplexní. Už v průběhu samotného cvičení můžete vnímat zřetelné projasnění mysli, prohloubení dechu a uvolnění těla. A co je také příjemné, je to, že tento efekt lze pozorovat i několik dnů po cvičební lekci.

Co Vám pravidelné cvičení přinese? Napomůže zvýšit hybnost jednotlivých kloubů a uvolnit energetické a fyzické blokády pohybového aparátu. Podporuje Vaši vitalitu a obecně zlepšuje Váš duševní stav. S tím se Vám zvyšuje sebedůvěra a odolnost vůči stresu.

A pro koho cvičení Divine healing je? Jednoduše pro každého. Je zábavné, jednoduché a sexy. Skupinová cvičení se konají v různých městech České republiky, zároveň probíhají i individuální lekce.

Martin Bartošek

článek pro projekt Hravamama.cz


2009 - 2020 © Martin Bartošek - design by 3wD