On-line koučinkLife coaching

Je pro lidi v náročných životních situacích, kteří potřebují zprostředkování nového pohledu, dodání odvahy k nalézání vlastních řešení. Pro ty, co chtějí na sobě pracovat, efektivně se vyrovnat s překážkami, s kterými se v životě potýkají, potřebují podpořit v odvaze „žít svůj život tak, jak chtějí“.

Mgr. Bc. Martin Bartošek, MBA

Certifikace: Life kouč, Spirituální kouč, Advanced NLP training, Prohlubovací aspekty práce s lidmi

  • online konzultace přes ZOOM - 30 minut / 2000 Kč
  • Osobní koučink v Praze nebo v Brně
  • Firemní koučink - cena individuálně

Objednávkový formulář Souhlas se zpracováním osobních údajů

Recenze

Na rozdiel od iných koučov zasadzuje Martin témy do kontextu mojej osobnosti a mám pocit, že sa nesnaží  napasovať ma do niektorého systému osobného rozvoja, ale že vníma momentálnu energiu každej situácie a rozhovor je unikátny pre mňa a moju osobnosť. Komplexnosť Martinovho prístupu sa prejavuje v hľadaní súladu mojej duše s mojím manažérskym a osobným životom. Nie je to teória a filozofia, ale veľmi praktické postupy a kroky k prehĺbeniu chápania seba a hľadaniu súladu so sebou samým a so svetom.

Veľmi si cením Martinovu schopnosť rozšíriť môj pohľad o ďalšie aspekty situácie, na ktoré som nemyslel a zároveň sú pre posun v danej situácii dôležité. V tom sa prejavuje komplexnosť Martinovho prístupu a mne to pomáha v celistvom vnímaní svojho života.

Jan Ch., manažer, Praha 

© 2024 Martin Bartošek