Kapky proti stresu - Krizová esence - Original Rescue®

Rescue® sprej proti stresu

Rescue® sprej proti stresu

Cena: 360,- Kč

Forma spreje umožňuje jednoduché a diskrétní užití, doma nebo kdekoliv jinde. Stačí dvě stříknutí přímo na jazyk.

Rescue - krizová esence je jedna z neznámějších a nejpoužívanějších esencí proti stresu. Není ojedinělé, že tuto esenci nosí lidé u sebe na cestách, mají ji v domácí lékárničce nebo v zásuvce na pracovišti. Za dlouhá léta se jedinečnost této esence osvědčila v nejrůznějších naléhavých situacích a ve stresových okamžicích. Používá se ve vypjatých situacích, kdy se náhle ocitnete pod tíhou událostí a naprosto ztratíte kontakt se sebou samými. Může jít o úrazy, nehody, různé druhy šoku, kóma, ztrátu vědomí, nečekanou špatnou zprávu či akutní bolest. Krizová esence je vynikající i v akutních stavech stresu, kdy se cítíte přetížení a emocionálně naprosto vypjatí (před zkouškou, pohovorem, veřejným vystoupením). Pomůže toto napětí uvolnit.

RESCUE Night® sprej na spaní

Cena: 350,- Kč

Pomáhá zklidnit myšlenky, zbavuje zbytečně nervózní a přepjaté energie, která často brání v klidném spánku a usínání. Zbytečně kroužící myšlenky, dlouhé a únavné přemýšlení, nervozita v těle, v nohách či v rukách, často brání v klidném spánku a člověk už předem pociťuje obavu z toho, jestli vůbec usne.

RESCUE Night® sprej přináší uvolnění těla i mysli a tím může dojít ke klidnému usínání a následně i k dlouhému, nepřerušovanému spánku. Stačí dvě stříknutí  před usnutím přímo do pusy (nebo do sklenice s vodou a pomalu upíjet). V případě probuzení nebo neklidu zopakovat.

Sprej  neobsahují chemické látky, je zcela přírodního původu a tak je možné použít ho i pro děti.

RESCUE® kapky pro děti

RESCUE® kapky pro děti

Cena: 270,- Kč

RESCUE® kapky pro děti jsou vhodné pro různé stresové a zátěžové situace, které děti prožívají ve škole, školce, při návštěvě zubaře. Pro své komfortní balení - nerozbitná plastová lahvička s kapátem - jsou oblíbeným přírodním prostředkem pro děti, k dosažení vnitřní rovnováhy a radosti během dne.

U těchto kapek se hledí opravdu na vysoký komfort a bezpečnost užívání i pro malé děti, které jsou neustále v pohybu, aby i při náhodném upadnutí lahvičy, nedošlo ke zbytečnému zranění. Dětem opravdu chutnají a mají je rádi.


2009 - 2021 © Martin Bartošek - design by 3wD