REBIRTHING

Co to vlastně je?

Rebirthing – Satori dýchání

Satori dýchání je způsob, jak se propojit se svým tělem a jeho živostí a radostí, jak objevit svou vnitřní sílu a energii a jak žít život podle svých přání a představ. Rebirthing představuje účinný protistresový program pro vaši mysl, srdce i tělo.

  • vytváří vnitřní stabilitu a rovnováhu
  • harmonizuje, posiluje a rozvíjí celou osobnost
  • uvolňuje napětí, stresy, strachy, úzkosti a bloky nashromážděné z každodenního života
  • energetizuje tělo a mysl, očisťuje krev a nervový systém 
  • pomáhá léčit tělesné nemoci – bolesti, migrény, astma, epilepsie apod.
  • zvyšuje sebevědomí a sebeúctu, eliminuje pocity životního  nenaplnění a třeba i profesní neúspěchy
  • napomáhá řešit vztahové a partnerské problémy
  • celkově se prohlubuje a zlepšuje dýchání

Rebirthing je metoda uvědomělého, intuitivního energetického dýchání, při kterém pod dohledem terapeuta přijímáte energii (pránu) dechem. Dýcháte kontinuálně, bez přerušení mezi výdechem a nádechem - tím se vám uzavírá oběh energie, která vytváří vnitřní stabilitu a rovnováhu, uvolňuje napětí a stresy nashromážděné a uložené v našem těle v průběhu každodenního života.

Metoda rebirthing je prospěšná pro každého, kdo hledá osobní rozvoj, transformaci, detoxikaci nebo léčení.

Celkově sezení trvá hodinu a půl až dvě hodiny. Doporučený počet sezení je deset a odstup mezi jednotlivými sezeními je jeden až dva týdny (mezi nimi jsou domácí cvičení). Po deseti sezeních je většina těch, co rebirthing podstupují, již  připravena provádět Satori dýchání bez facilitátora. Můžete pak tuto dovednost používat samostatně doma -  kdykoli během dalšího života, v případě potřeby a jako prevenci.

Sezení probíhají v Praze a v Brně. Na sezení přijíždějí lidé z celé České republiky a to z Prahy, Brna, Znojma, Liberce, Strakonic, Českých Budějovic, Českého Krumlova, Písku, Domažlic, Mariánských lázní, Hradce Králové, Jistebnice, Roudnice nad Labem, Litomyšle, Kolína, Kladna, Hodonína, Kroměříže, Mladé Boleslavi, Blanska, Strážnice, Břeclavi, Rakovníka, Prachatic, Blatné, Tišnova, Ostravy, Třince, Plzně, Olomouce, Zlína, Vsetína, Uherského Hradiště a Tábora.
Účastníci byli také lidé ze zahraničí (Slovensko, Německo, Švýcarsko, Polsko, Rusko, Ukrajina, Skotsko, Mexiko, Itálie, Estonsko, Švédsko, Srí Lanka).

Sezení rebirthingu si objednáte na tel. +420 604 371 759 nebo mailu info@martinbartosek.cz

Sezení probíhají v Praze a v Brně.
Cena za jedno sezení je 2500 Kč.
Za 10 sezení 25 000 Kč.

Několik informací než začneme
s rebirthingem »

Často kladené otázky »
odpovídá Leonard Orr, tvůrce metody


2009 - 2021 © Martin Bartošek - design by 3wD