Recenze od účastníků : CvičeníCvičení Osho Divine Healing si mě naprosto získalo. Ať jsem přišel s jakoukoliv náladou či fyzickým rozpoložením, během chvíle mě dostalo do naprosté pohody a vždy jsem odcházel jako znovuzrozený. Cením si jeho komplexnosti a blahodárných účinků. Skvělý lék proti stresu a napětí do dnešní uspěchané doby.

David Z.

Jsme nadšeny přetrvávajícím účinkem cvičení Osho divine healing a skutečně zlepšujícím vlivem na organismus každého věku. Oceňujeme Vaši časovou přesnost, mistrovský slovní výklad ke každému cviku a Váš osobní fyzický příklad. Jednotlivé cviky spojené s intenzivním dýcháním, meditativní hudbou a malým kolektivem umocňují v každém radostný pocit z bytí a ze života. Pro současnou společensky neklidnou dobu působí jako vzácný všelék.

Alena Z., Bohdana P.

Ahoj Martine, děkuju za možnost cvičit cvičení, které mi mimo odeznění fyzických obtíží (bolesti zad, dlouhodobější problémy se zadní rýmou a dutinami), pomohlo k většímu klidu a vyrovnanosti, propojení se sebou, uvolnění napětí v těle a větší vnitřní rovnováze. Umožňuje mi uvolňovat v sobě napětí i staré potlačené pocity, vlastně mi pomáhá se nepotlačovat, a dovolit všemu v sobě proudit.
S díky

Kateřina M.

Nevím, zda jsem to spočítala zcela přesně, ale po ukončení sedmidílného cyklu cvičení Osho Divine Healing jsem celkem absolvovala již 14 lekcí. Když jsem byla po prvních třech lekcích absolutně nadšená, byla jsem i zvědavá, zda mě cvičení po delší době neomrzí nebo neztratí svoji působnost. Musím říct, že mé nadšení z něj nejen trvá, ale do mého života mi vneslo chvíle absolutní pohody, harmonie a hluboké relaxace.

Na každou hodinu se velmi těším, protože si dokonale uvolním tělo a především mysl. Zklidním emoce spojené s obavami a strachem, zda vše zvládnu a zcela vyrovnaná odcházím domů. To má pochopitelně i dopad na upevnění mého zdraví. Zbavila jsem se častých bolestí hlavy a vyhýbají se mi i různá nachlazení a virózy.

Nedílnou součástí cvičení je samozřejmě lektor Martin Bartošek, jehož zásluhou probíhají lekce ve velmi příjemné atmosféře. Svou vždy dobrou náladou a milými úsměvy na mě okamžitě dokáže přenést spousty pozitivní energie a vzhledem k tomu, že je jediným lektorem v naší republice, vždy si uvědomuji to štěstí, že jsem se s ním potkala.

Jarka S.

Dobrý den Martine chci vám poděkovat za včerejší skvělé cvičení. Energie se hezky rozproudily. Hlavně po páteři a nohou jsem je krásně cítila. Večer jsem krásně usnula.Věřím, že se ještě uvidíme a já si vychutnám cvičení s Vámi. Přeji krásné dny a krásné žití zde na Zemi.
P.S. jdou z Vás krásné energie a je z Vás cítit klid a pohoda. Vypadáte celkově příjemně.

Marie M.

O cvičení Osho Divine Healing jsem se dozvěděla od svého známého. Protože mám problémy s páteří, rozhodla jsem se cvičení vyzkoušet. Výsledek byl opravdu ohromující. Nejen, že bylo cvičení velmi účinné, ale zároveň mě i bavilo a cítila jsem se celou dobu velmi příjemně. Všechny cviky jsem bez problémů zvládla a skutečně jsem po skončení měla krásně uvolněné celé tělo. Zároveň jsem se cítila velmi příjemně i psychicky, protože díky absolutnímu soustředění na cvičení jsem zapomněla na všechny starosti a pak už mi nepřišly problémy tak obrovské. Ve velmi dobré psychické i fyzické pohodě jsem odcházela domů a od té doby se vždy velmi těším na další hodinu.

Jarka S.

Často jsem bývala roztěkaná. Práce mi dávala zabrat. V hlavě plno myšlenek, tělo unavené z věčného běhání po obchodních schůzkách. Cvičení Osho Divine Healing mi pomohlo dostat se do středu. Během cvičení se mi moc ulevilo. Ty cviky jsou velmi jednoduché, ale velmi účinné. Mysl se nádherně vyčistí a tělo si odpočine a nabere sílu pro další týden. Po cvičení bývám velmi klidná, spokojená a usměvavá. Martine, moc ti děkuji.
U dalších lekcí nashledanou.

Sylva B.

Cvičení Osho Divine Healing na mě působilo blahodárně. Již po první hodině jsem měla pocit, že mi někdo "vyměnil tělo", protože se zřejmě uvolnily některé energetické bloky, převážně v kloubech. Celkově se teď cítím pružnější, uvolněná a rozhýbaná. Všechny cviky, které nás Martin naučil jsem vnímala jako přirozené a hravé. Líbila se mi také hudba, i když mě občas mírně dojímala. Z automasáže poklepáváním na tělo jsem nadšená - je to taková "příruční masáž expres". Popravdě řečeno - jsem docela "lenoch" a vybírám si aktivity zdraví prospěšné, ale zároveň příjemné a né moc namáhavé (sauna, jóga, turistika apod.). Mým měřítkům tedy odpovídalo i toto cvičení. Když to shrnu, do cvičení jsem investovala trochu času a peněz a mé tělo mi to začíná krásně vracet. Chce se teď nějak víc hýbat a také si říká o zdravější stravu! Tak snad to vydrží.... O mé spokojenosti vypovídá i to, že jsem nevynechala ani jednu hodinu a pokud mi to vyjde, ráda se přihlásím do podzimního kurzu. Ještě jednou díky za příjemné pondělní podvečery.

Petra S.

Již léta mám obrovské problémy zejména s krční páteří, a jakýkoliv stres či špatný polštář mi vyvolává úmorné migrény.
Brufen je již pár let mým věrným soukmenovcem. Po včerejší lekci jsem si říkala, že mi asi díky potřepávání hlavou bude pěkně špatně, ale ráno jsem se probudila a poprvé po dlouhé době jsem nevěděla o tom, že nějaký krk mám.
Jsem naturelem technokrat a na mýtické a esoterické věci příliš nedám, o to víc jsem překvapená. Děkuji a rozhodně se velmi ráda zúčastním Vaší další lekce. 

Andrea K.

Hledala jsem pohyb, ke kterému bych se vracela s radostí a nemusela jsem se do něj nutit. Hledala jsem prostředí, kde bych necítila soutěživost a nadřazenost. Hledala jsem „potravu“ pro duši. A všechna ta hledání mě dovedla k Tobě, Martine. Osho Divine Healing mě k sobě připoutal a cítím, že si ho moje tělo bude žádat po dlouhou dobu. I přes fyzickou nenáročnost pohybů si tělo fantasticky užije :o)), takže po dvouhodinovém pohybu nejsem zničená, nýbrž naopak báječně zrelaxovaná a přitom nabitá energií. Co mě ale překvapilo víc je, jakou  vnitřní vyrovnanost mi toto cvičení přináší. Díky za Tvé vedení, Martine, těším se na další setkávání!

Eva Č.

Cvičení Divine healing mám ráda. Poprvé jsem ho vyzkoušela v únoru 2010 v Maitrei a už jsem u něho zůstala. Přestože jsem vyzkoušela různá cvičení, Divine healing  mi vyhovuje nejvíc – není příliš pomalé, ale ani rychlé, procvičí a uvolní se celé tělo a díky hlasitému výdechu nezapomínám dýchat J. Také si „pročistím“ hlavu a během cvičení se krásně odreaguji.
Tomuto cvičení vděčím za to, že mě přestala bolet záda a krční páteř, zároveň mám více energie a cítím se skvěle!
Těším se na příště.

Monika M.

Cvičení s Mgr. Bartoškem navštěvuji dosti pravidelně od února 2010. Působí na mě harmonizačně, jak na úrovni duševní, tak i fyzické. Sama cvičím jógu, přesto jsem ráda, že mohu touto cestou rozšířit své vnímání. Cvičení, tak jak je vedeno Martinem Bartoškem, je příjemným protažením těla a navozuje i zklidnění mysli. Cvičební hodina probíhá ve velmi příjemném ovzduší, je koncipována systematicky a vedena s rozmyslem. Je to jedna z cest k uvědomění si sama sebe.

Libuše Š.

Nemohla jsem absolvovat všechny lekce, nicméně jsem z tohoto cvičení měla velmi dobrý pocit. Cvičení mi dodávalo energii a dobrou náladu a více jsem se uvolnila, s čímž mám poměrně velký problém v běžném životě. Díky tomuto cvičení mne také přestala tak často bolet hlava a záda. Velmi se těším na další kurzy. Ještě jednou děkuji za možnost tento kurz absolvovat. Jsem ráda, že jsem se s tímto typem cvičení seznámila a velmi mi vyhovuje. Těším se na příště.

Dana H.

Dlouho jsem hledal cvičení, které by mi vyhovovalo s ohledem na věk (je mi 60) a fyzičku. Zkoušel jsem různé jógy, kondiční cvičení ve fitkách atd. Náhodou jsem objevil pozvánku do Maitrei na ochutnávku cvičení pana Bartoška. Od prvního okamžiku jsem cítil že to je ono. Teď už cvičím druhý cyklus a cvičení se mi líbí čím dál víc. Výborně si protáhnu tělo a bezvadně zrelaxuji.

František B.

© 2024 Martin Bartošek