Recenze od účastníků : OM ChantingZdravím, Martine,

Dekuju za prijemny vecer při OM healingu, bylo to naprosto fantastické, cítím se nejlíp za celý týden, tolik pozitivní energie, nevím, kde se to ve mě vzalo. Těším se na příští OM healing.

Maruška

Na Om healingu jsem byla poprvé a moc jsem se na něj těšila. Roky jsem zpívala ve sboru i sólově ale nikdy jsem se nedostala k takovému druhu zpěvu. Bylo úžasné cítit milou energii všech přítomných a lásku, se kterou tam přišli. Během zpěvu jsem chvílemi slyšela zpěv z dálky (ženský hlas, který zpíval krásnou melodii) a viděla nádherný vodopád v přírodě. Chvílemi jsem měla pocit, že slyším tibetské misky, ale pak mi došlo, že jsme to asi my zpíváním vytvořili vibrace jako tibetské mísy. Úplně jsem cítila ten kruhový pohyb, jak se točí, když se na ně "hraje". Jako bych měla jednu mísu v klíně. Nádhera.

Byla jsem tam se svým kamarádem, který je původem z Číny, a když jsem se na něj podívala, tak jsem viděla, čínský venkov v jiné době a dva přátelé s nůšemi, kteří si povídají. Měla jsem pocit, že jsme to my dva v jiné dimenzi. Měla jsem z toho krásný pocit. Nejdřív jsem měla nohy na polštářku, později jsem ho dala stranou, protože jsem chtěla cítit kontakt s dřevěnou podlahou. Taky mě zaujalo, že jsem měla nutkání asi v půlce om healingu změnit tón zpívaného óm na vyšší. Nechápala jsem proč. Změnila jsem ho, a pokračovala ve zpěvu. Později jsem měla ten pocit znovu, vyšlo to jakoby zevnitř, ať ho zase změním na vyšší, takže jsem ho změnila. Užila jsem si tak během om healingu tři různé tóny, které šly po stupnici nahoru.

Před nějakou dobou se mi "probudilo" místo, kde jsem měla před mnoha lety zápal plic. Občas jsem ho poslední dobou cítila a říkala si, že to bude asi nějaká emoční blokáda, a že bude nejlepší to vyzpívat. Vůbec jsem tehdy nemyslela na om healing. A během úterního om healingu jsem cítila, jak se to místo uvolňuje a čistí. K závěru jsem měla nutkání se trochu kolíbat, bylo to moc příjemné. Asi ve třech čtvrtinách jsem najednou cítila obrovskou tíhu na ramenou. Když už trvala dýl, tak jsem si na ta místa přiložila dlaně, abych tu bolest trochu zmírnila a rozpustila. Pomohlo to. Po skončení celého om healingu odezněla.

V samotném závěru jsem byla dojatá a tekly mi po tvářích slzy. Bylo to krásné. Při meditaci světla mě překvapilo, jaká energetická "bomba" se vrátila zpět do srdce po tom, co jsme volali své světlo z Vesmíru do srdce. Bylo to nádherné. Byla jsem ten den nabitá a v takovém jiném stavu vědomí. To jsem asi pořád .

Katka V.

Ahoj Martine, chci ti napsat feedback na dnešní Om healing. Ze začátku jsem měl problémy s koncentrací, přeci jen první 45 minut trvající zpěv  Ale v jeho průběhu jsem měl stavy zalití světlem, únavy, brnění rukou, zatuhnutí těla a následné vtažení světelným tunelem a odchod negativní energie z těla ven, no zažil jsem to opravdu moc, však jsi mě po Om healingu taky viděl  musel jsem to chvilku "rozsedět".

Každopádně z toho mam výborný pocit, venku jsem pak viděl svět jinýma očima, jakoby ostřeji a svoje tělo jsem vnímal trochu jakoby z výšky, nebo kdybych byl kousek před ním. Ještě se mi vybavuje pocit při zpěvu kdy se mi zdálo jakoby moje tělo vůbec nebylo, prostě se ze mě stala nehmotná bytost  z Om healingu jsem nadšenej a to doslovně. Díky moc.

Martin Š.

Óm healing v Maitrei vedený Martinem Bartoškem má klidný a důstojný průběh. Pocit jakési posvátnosti vytváří vizi přítomnosti dávných duchovních mistrů zpívajících Óm zároveň s námi. Po 3/4 hodině zpěvu člověk cítí, jak celé tělo vibruje velmi příjemnou energií - léčivou energií čisté prány. Celé tělo se harmonizuje a vnitřně velmi zklidňuje. Tento vnitřní pocit není snadné popsat, lze ho jen prožít.

Protože dnes už není zvykem si doma zpívat, tak někteří lidé, kterým v dětství tvrdili, že zpívají falešně, zjistí, že mají krásný silný hlas, což dosud nevěděli. Pravidelným zpěvem se posilují plíce, harmonizuje se krční čakra.

Cestou domů po mém 1. Óm healingu jsem si uvědomila, že vidím rozmazaně. Trochu mě to vylekalo, protože s očima jsem měla dlouhodobé problémy. Po asi 3 hod. jsem však začala vidět normálně a od té doby se mi zrak výrazně zlepšil. Druhou zkušenost mám se štítnou žlázou, která byla hypofunkční a po půl roce Óm healingu přístroj naměřil 70ti % zlepšení bez jakýchkoli léků. Možná zapůsobil nějaký neznámý faktor, ale je dost pravděpodobné, že zlepšení způsobily vibrace zpěvu Óm. Souběžně s ÓM healingem jsem docházela k Martinovi také na Satori dýchání.

Marie B.

Om healing má zajímavý průběh a energii. Při sezení ve vnější části kruhu jsem vnímala hned od začátku hudbu a energie ve zlatavých barvách jako elektromagnetické pole magnetu. Hudba se měnila a při výměně míst, kdy jsem seděla ve vnitřním kruhu nebylo možné přehlédnout a přeslechnout velmi hlasitou hudbu a čistou bílou energii ve sloupovitém útvaru. Přítomnost Mahávatara Babádžího byla velmi intenzivní. Celé toto energtické pole bylo velmi veliké a léčivé.

Marcela Ch.

Zúčastnila jsem se Vaší akce Om healing V Maitrei a zažila díky Vašemu vedení hluboké uvědomění sebe sama a neskutečný vnitřní klid. Jak jsem Vám říkala už hned po kurzu, již na konci prvních 15 minut jsem slyšela varhany a viděla fialovou barvu.

A stalo se něco úžasného i potom - po přiložení zahřáté dlaně na nemocnou část těla - ucho, mi v něm přestalo šumět!!

A 2. část těla - srdce, na které jsem přikládala 2. dlaň, začalo konečně víc cítit a zdá se, že je konečně už silnější než rozum :-))

Chci Vám poděkovat za navození příjemné a vřelé atmosféry, ta vyrovnanost, láska, úcta a souznění s Vaší manželkou z Vás opravdu viditelně čišela. 

Díky za vše, jste Mistr!

Marcela Králová

Chtěla bych Vám poděkovat za dnešní Om Healing. Byl to pro mne opravdu zážitek, který se Vám teď pokusím stručně popsat.

Jak jste předeslal, téměř okamžitě jsem slyšela zvony. Opravdu, jako z katedrály. Zvuk se v průběhu různě měnil, také se změnil s přesazením do vnitřního kruhu. Tam mi to více znělo jako zpěv mnichů v klášteře. Nicméně zvony převažovaly a často se ozval i vysoký zvuk, jakoby malých zvonečků.

Když jsem seděla ve vnitřním kruhu, měla jsem jednu chvíli pocit, jako by ze mě nějaká síla něco vytahovala. Z celého povrchu těla a když jsem si "poodstoupila ze svého těla" viděla jsem se jakoby rozmazaná směrem nahoru. Ve třetí fázi jsem najednou viděla nějaký předmět spadnout do šachty, které svítily stěny a vzápětí jsem tam spadla také. Úplně mě to fyzicky táhlo dopředu. Když jsem "dopadla" - úplně bezbolestně - prostě se to rozplynulo, začalo mě tlačit třetí oko. A měla jsem pocit, že mám na čele svítící kouli. Myslím, že pro začátek to bylo zážitků víc než dost :-)
Když jsem se pak na sebe dívala do zrcadla, měla jsem zvláštně lesklé, projasněné a zářivě modré oči. Moje běžná barva je do zelena či do šeda. Bledě modrá se objevuje, když jsem šťastná.

Katka Albrechtová

U Om healingu jsem slyšela cosi jako zvony a tibetské mísy nebo vodní zvon a zvonky. Taky jako kdyby s námi ještě někdo zpíval. Uprostřed kruhu jsem cítila ohromný sloup proudícího světla. Když jsem seděla ve středovém kruhu, byla to ohromná síla energie, která mě omývala, prohřívala, až jsem žhnula. Další asi dva dny jako by se ze mě energeticky odpařovala pára, špatné věci skrze to odcházely. U blízských, které jsem napsala na lísteček a dalo do středu kruhu pozoruju změny ve vzorcích chování a myšlení, a to vnímám i u sebe. Jasněji si uvědomuji nezdravá přesvědčení sebe i druhých, mé rodiny a rodu a mohu to jasněji vidět, porozumět a vystoupit.

Kateřina Matiášková

© 2024 Martin Bartošek