Recenze od účastníku : Satori dýcháníDobrý den Martine, chtěla bych vám poděkovat za zprostředkování tak krásných okamžiků. 
Díky Satori dýchání se mi v životě mnohé posunulo a troufám si říct, že tím nejlepším možným směrem. 
Přišla jsem k vám se záměry různého druhu. Např. užít si  svatbu své dcery , která byla v září, shodit nějaké kilo, poznat něco nového, naučit se mít ráda.  NAUČITT SE MÍT RÁDA - Všichni o tom mluví, jako by to bylo tak jednoduché, jako uvařit si čaj... ale pro mě to byla dlouhá a kostrbatá  cesta. 
Vše se mi do puntíku plní. Život se vyvíjí, mně se daří vystupovat ze své komfortní zóny a já si stále více a více uvědomuji svoji hodnotu, krásu života a vděčnosti. 

Za toho ½ roku co k vám chodím se mi mnoho změnilo. Užili jsme si krásnou svatbu dcery a  to čeho jsem se na počátku obávala, se zdálo zcela banální.  Poznala jsem člověka, který mi vysvětlil, jak moje tělo funguje. Pro mě srozumitelnou a příjemnou cestou jsem shodila do dnešního dne 7 kg. Cítím se úžasně, nemám problém komunikovat s muži a zdá se, že už i oni mně vnímají a navozují se mnou komunikaci. 
Od sezení k sezení se vždy přesně ukáže aktuální situace, na kterou když se při dýchání zaměřím a požádám o vyřešení, mně neuvěřitelně posune. Ale ne jen mě, ale se mnou celé okolí..
Satori dýchání a váš přístup při sezení mi dodal do života obrovský klid, nadhled a hlavně jistotu, že vše je tak, jak má být. 

Ještě jednou moc děkuji. Pochopila jsem,  že díky této technice jsou mé posuny méně bolestné za to však velmi výrazné. 

Lidé kolem mě se mě ptají, co se v mém životě změnilo, že mi to neuvěřitelně sluší a že jsem omládla... (koho by to nepotěšilo?). V tom bude určitě nová láska... a ano, ona to je LÁSKA. Je to přijetí, poznání a pochopení toho jaké to je zažívat ve svém životě BEZPODMÍNEČNOU LÁSKU!

Děkuji za vše

Renata N., Brno, 51 let

© 2023 Martin Bartošek