Recenze od účastníku : Satori dýcháníDobrý den Martine, chtěla bych vám poděkovat za zprostředkování tak krásných okamžiků. 
Díky Satori dýchání se mi v životě mnohé posunulo a troufám si říct, že tím nejlepším možným směrem. 
Přišla jsem k vám se záměry různého druhu. Např. užít si  svatbu své dcery , která byla v září, shodit nějaké kilo, poznat něco nového, naučit se mít ráda.  NAUČITT SE MÍT RÁDA - Všichni o tom mluví, jako by to bylo tak jednoduché, jako uvařit si čaj... ale pro mě to byla dlouhá a kostrbatá  cesta. 
Vše se mi do puntíku plní. Život se vyvíjí, mně se daří vystupovat ze své komfortní zóny a já si stále více a více uvědomuji svoji hodnotu, krásu života a vděčnosti. 

Za toho ½ roku co k vám chodím se mi mnoho změnilo. Užili jsme si krásnou svatbu dcery a  to čeho jsem se na počátku obávala, se zdálo zcela banální.  Poznala jsem člověka, který mi vysvětlil, jak moje tělo funguje. Pro mě srozumitelnou a příjemnou cestou jsem shodila do dnešního dne 7 kg. Cítím se úžasně, nemám problém komunikovat s muži a zdá se, že už i oni mně vnímají a navozují se mnou komunikaci. 
Od sezení k sezení se vždy přesně ukáže aktuální situace, na kterou když se při dýchání zaměřím a požádám o vyřešení, mně neuvěřitelně posune. Ale ne jen mě, ale se mnou celé okolí..
Satori dýchání a váš přístup při sezení mi dodal do života obrovský klid, nadhled a hlavně jistotu, že vše je tak, jak má být. 

Ještě jednou moc děkuji. Pochopila jsem,  že díky této technice jsou mé posuny méně bolestné za to však velmi výrazné. 

Lidé kolem mě se mě ptají, co se v mém životě změnilo, že mi to neuvěřitelně sluší a že jsem omládla... (koho by to nepotěšilo?). V tom bude určitě nová láska... a ano, ona to je LÁSKA. Je to přijetí, poznání a pochopení toho jaké to je zažívat ve svém životě BEZPODMÍNEČNOU LÁSKU!

Děkuji za vše

Renata N., Brno, 51 let

Zkoušela jsem různé metody, jak zdokonalit svůj život, naučit se zvládat stres, zbavit se vnitřní neodůvodnitelné nervozity, bolestí hlavy, zaťatých sanic, depresí, úzkostí, sebevražedných tendencí a dalších zdravotních problémů způsobné nezvládnutým stresem a mým přístupem ke svému životu. Až kurz rebirthingu mi dal konečně naději, že najdu svůj vnitřní klid, ať se děje, co se děje. Mé rozbouřené duši se konečně daří se zklidňovat. Mám před sebou ještě hodně práce, ale již znám účinnou metodu, která mi pomáhá krůček po krůčku začít zvládat své žití v klidu. Mé zklidnění se projevilo i v okolí, méně konfliktních situací, dny jsou hezčí a myšlenky na únik ze světa jsou pryč. Vím, že když přijde nepříjemná situace nebo únava, vydýchám se a vše bude v pořádku. Velmi děkuji Martine za úžasné vedení a další rady a doporučení. Všem tento kurz doporučuji, stojí to za to.

Milena, 42 let, Praha

K Satori dýchání jsem se dostala náhodou, když jsem slyšela o Satori dýchání, nalezla jsem si na internetu, co Satori dýchání vlastně znamená. Poté jsem zjistila, že v Čechách se Satori dýchání věnuje Martin Bartošek, zhlédla jsem jeho stránky a rozhodla jsem se, že určitě chci tuto "terapii" podstoupit. Jsem velmi ráda, že jsem se pro to rozhodla.

Dříve jsem mé neúspěchy a komplikace v mém životě svalovala na mou minulost a že prostě nemám štěstí. Díky "Satori dýchání" jsem si uvědomila, že jsem sama zodpovědná za svůj život a díky tomu se mi žije o hodně lépe a jsem vyrovnaná. Beru věci tak jak přicházejí a jsem schopna skutečnosti mnohdy s radostí přijímat a vážím si každého dne, který prožiju. Dříve jsem byla relativně výbušná a jednala jsem dřív než jsem se nad tím zamyslela a mnohdy mě má reakce mrzela. Nyní jsem schopna ovládat své emoce (v dobrém slova smyslu - nejdříve se nad tou situací zamyslím a zeptám se sama sebe, co mně na tom vlastně vadí) a poté jednám s klidem. Toto je pro mne velmi přínosné a mohu říci, že jsem velmi spokojená a šťastná za vše, co prožívám.

Díky Satori dýchání jsem získala vyrovnanost, kterou jsem tolik postrádala.

Lucie R., Pardubice, 40 let

Pěkný den 
Martin 

Tato práce s dechem mně umožnila více prohloubit práci na svém osobním rozvoji a otevřela mi nové životní cesty. Více jsem v sobě ukotvila vnitřní klid a rovnováhu. Při stresových situacích jednám s větším klidem, rozvahou a jen tak mně nic nerozhodí. Dále mi dýchání pomohlo ulevit zádům, připadám si odlehčená od zátěže a méně unavená. Prohloubila se mi sebedůvěra a intuice.
Ráda bych Ti poděkovala za to, že dáváš lidem možnost Satori dýchání zažít.

Jitka K., 45 let, Praha

O Satori dýchání jsem poprvé slyšela od své kolegyně z práce, která mi Satori lekce doporučila. Za to ji děkuji a děkuji také Martinovi za jeho trpělivost a jemné vedení. Je to dřina (alespoň pro mě), ale kdo ma zájem o sebe-zlepšení a kdo chce jít do sebe, stojí to za to.

Satori dýchání vás naučí, jak dýchat, jak se zklidnit, kontrolovat emoce a snadněji překonávat obtížné situace v našich životech. Člověk se cítí byt uvolněnější, vice klidný a nabitý energií.

Něco tě rozčílilo, rozzlobilo, vyvedlo z míry, zaskočilo, rozplakalo?....dýchej. 🙂 Ještě jednou děkuji.

Nikola K., 23 let, Kroměříž

Ahoj Martine,
ještě jednou děkuji za dnešní sezení Satori dýchání. Velmi jsem se na něho těšila, protože jsem se cítila unavená z toho co se kolem mě děje, hlavně z nátlaku , který je na mě vyvíjen v práci... 
Chtěla bych ho doporučit všem, kteří jsou nyní v jakékoliv stresové situaci ohledně toho, čím momentálně procházíme. Tahle situace se nás dotýká všech, někoho méně, někoho více. A může vytahovat nejrůznější emoce na povrch.

Za ty dvě sezení jsem pochopila, že Satori je božská technika. Cítíte totiž při ní propojení s božstvím, které se slovy ani popsat nedá. Satori je také technika velmi moudrá, dá člověku pouze tolik, kolik unese.

Je to technika velmi inteligentní, působí totiž tak, jak přesně potřebujete, takže každé sezení je jiné.  Cítíte, jak se z vašeho těla rozpouští vše, co vám už neslouží. Může to být nepříjemné, ale za chvíli to odezní.  A určitě to stojí za to.

Jsem ráda, že jsem si také nechala odblokovat případné překážky, které by mi bránili vzít si 100% užitek.

Děkuji a těším se na další sezení,

Barča

Dobrý den,
rád bych napsal pár vět ohledně mé zkušenosti se satori dýcháním. Během posledních 12 let jsem zkusil mnoho způsobů jak odstranit mé strachy a dlouhodobé zdravotní problémy. Všechny dosavadní způsoby částečně pomáhaly, ale stále jsem k terapii někoho potřeboval. Což mi nevyhovovalo, neboť jsem často nedokázal slovy vyjádřit můj problém a druhá strana mi né vždy plně porozuměla.

Satori dýchání mi přišlo jako vhodný způsob jak pomocí svého vlastního dechu mohu pomoci sám sobě. Po prvním sezení na zkoušku, jsem neváhal a zaplatil si všech zbylých 9 sezení.  Během prvního dýchání jsem totiž poznal co všechno je ukryté v tak běžné činnosti jako je náš vlastní dech. Po několika sezeních jsem začal trochu pochybovat o účinnosti této terapie, ale pokračoval jsem pod vedením Martina v dalších sezeních.

Martin mě příjemně provedl každým dýcháním, i když mi často jeho slova nedávaly smysl, tak v posledních sezeních mi vše docházelo a do sebe zapadalo. Proto doporučuji minimálně 10 sezení absolvovat. Každé sezení bylo jiné a naučilo mě něco o sobě. Doslova zlom jsem pocítil v 8 sezení, kdy se nedůvěra a pochyby rozplynuly a oddal jsem se důvěře.

Od té doby je pro mě můj dech průvodcem ať už dělám cokoliv. V běžném životě si nyní více všímám sám sebe, svého dechu, svých tužeb a cítím se velice inspirován. Pozoruji, jak se můj život směřuje správným směrem, je více v souladu se mnou, pociťuji více energie, zase sportuji.

Co je pro mě nejdůležitější, tak tento proces nekončí.

Díky Martine.

Jirka J.,  32 let,  Šumperk

Rebirthing je pro mě způsob, jak se ponořit hlouběji do sebe a zažívat to, co v normálním stavu vědomí zažívat nemohu.

Často se mi stává, že své pocity po lekci rebirthingu musím rozumově rozebrat a ohodnotit prostřednictvím zážitků z dětství nebo své současné životní situace, nebo se mé emoce, které se ve mně během lekce probudí, promítnou následující noc do živých snů. To mě nutí, abych na sobě dále pracoval a dosáhl nového uvědomění sebe sama a nové jednoty, ale za tu námahu to stojí, protože nepříjemné pocity, s nimiž se musím vypořádat, lze odstranit a překonat a celá má duševní rovnováha se tak zlepšuje.

Popsal bych to tak, že pro „motor“, který mě pohání na cestě za sebepoznáním, je rebirthing oním „palivem“, které mu umožňuje pracovat efektivně. Navíc pozoruji, že pravidelné lekce téměř každý den mi také pomohly překonat určité fyzické obtíže, které byly pravděpodobně způsobeny zablokovanou energií v mém těle.

Jsem Martinovi vděčný, že mi ukázal tento svět a že jsem díky němu mohl konečně objevit svůj intuitivní a spontánní dech. Doporučuji tuto úžasnou terapii každému, kdo se chce vydat na cestu duševního a emocionálního rozvoje.

Fabio D.B., 42, Brno – Itálie

Na terapii rebirthing jsem se přihlásila proto, že jsem v sobě objevila zástup věcí, které jsem vědomě nedokázala pojmenovat, ani se na ně podívat. Prožívala jsem pocity těžkosti, tíhy a smutku, kterým jsem nerozuměla a velice mě v životě brzdily.

Rebirthing byl pro mě přímo převratný. Dal mi mnoho dobrého. Odpovědi na mnoho otázek, bližší vztah k sebe samé, nadhled a více pokory než jsem měla dříve. Na kurz jsem se přihlásila také se zadáním, že bych ráda našla lepší vztah k sobě jako ženě a vlastně jsem chtěla poznat svou ženskou stránku neboť jsem s ní neměla příliš dobrý vztah - a byla pro mě velkou neznámou.

Neuvěřitelným způsobem jsem dostávala vždy přesně ty správné odpovědi, přesně tak, jak jsem na ně byla připravena - připravena je pochopit. Rebithing mi velmi jemným a zároveň jasným způsobem otevřel mnohá důležitá témata a pomohl mi při jejich pochopení a přijetí. To co jsem dlouho nemohla zpracovat vědomě, úžasně se vyjasňovalo během dýchání. Rebirthing byl pro mě krásný zážitek a jsem opravdu moc ráda a vděčná že jsem překonala svůj počáteční strach a šla do toho.

Během sezení byl pro mě oporou Martin, který mi vytvářel silné a zároveň jemné a nenásilné zázemí, takže jsem mohla postupně rozvíjet důvěru k němu a k celému procesu.

Postupně jsem objevila otevřený prostor při sezeních a možnost se do něho ponořit což bylo a je pro mne léčivé. Nyní se cítím být na cestě. Vím, že nemám ještě "hotovo" a cítím, že je to tak v pořádku, zatímco dříve jsem se tím spíše stresovala a měla jsem velké pnutí jít dopředu, být už na konci, vlastně jsem se stále honila. Nyní více chápu, že život je cesta. V dýchání pokračuji doma sama a ač mi teď zpočátku trochu chybí opora kterou jsem cítila v Martinovi, věřím že vytrvám a budu v dýchání pokračovat a objevovat nové obzory.

Dýchání mi pomáhá v přijetí života a sebe samé, pomáhá mi objevovat svou ženskou, přijímající stránku a díky dýchání mi jde lépe plynout tam kde jsem dříve bojovala. Odblokovala jsem si tím vším procesem i různé fyzické potíže a nevolnosti - tlaky u srdce, stresy, žaludeční nevolnosti. Za to vše velmi a ze srdce děkuji.

A děkuji,Martine, za všechno, za Tvou podporu v sezeních a za to jak citlivě jsi mne rebithingem prováděl a podporoval mě v mém sebeobjevovacím procesu. Byl to pro mne úžasný zážitek a chci na něj navázat a využívat dýchání dál.

Petra, 34 let, Praha

Pro vlastní ukotvení zážitku jsem sesumírovala několik vět, které vyjadřují, co mi přineslo satori dýchání – rebirthing.

Tento způsob terapie se jen těžko vyjadřuje slovy. Sama si myslím, že jeho přesah může trvat a dobíhat ještě několik měsíců. Absolvovala jsem 10 sezení, které po sobě navazovaly téměř pravidelně po týdnu. Každý ten den byl pro mne vzácným osobním dnem. Užívala jsem si i cestu a celkové vnitřní naladění na nový zážitek.

Počátky měly vzestupnou tendenci. V několika prvních terapií jsem zažila očistné procesy, kdy mi brněly konečky prstů nebo se prsty svíraly do křečí. Přestože jsem byla na tento běžný průběh dopředu bezpečně upozorněna, bylo to vždy překvapující. Na závěr dýchání se mi pravidelně stávalo, že v jednom konkrétním místě na těle se samo objevilo velice příjemné teplo, které hřálo několik desítek vteřin nebo i minut. Uzdravující a těžce slovy popsatelná energie proudila přesně tam, kde bylo potřeba. Bylo to úplně fascinující!

Už během sezení mi vyvstávala různá životní témata, kterým mám v současné době čelit. Nyní jsem daleko rozhodnější a přesvědčena, že vím, kterými lidmi se v životě chci obklopovat a kteří mají zkrátka jiné priority nebo cestu. Asi nejzásadnější uvědomění vlastního já je pro mne zjištění, že když „vevnitř“ cítím ano, tak „navenek“ musí být také ano a samozřejmě opačně. Umět si vytyčit vlastní hranice, aby to vnitřní dítě bylo spokojené. Být v roli tvořivého člověka a neupadnout do role oběti. Jak jednoduché, ale velice osvobozující.

Spolupráci s Martinem mohu jen vřele doporučit všem, kteří hledají v životě nové směry, inspirace, cestu k sobě a chtějí na sobě pracovat. Děkuji!
Namasté

Alena C.,34 let, Olomouc

Už nějakou dobu jsem o Satori dýchání věděla, ale překážky ve formě financí, a hlavně dojíždění mi bránili v rozhodnutí. Jakmile se mé zdravotní problémy zhoršily všechny překážky šly stranou a začala jsem za Martinem do Brna jezdit. Cítila jsem, že je třeba z těla vydýchat nejen stres, ale i něco usazeného, co mě zatěžuje.

První sezení/dýchání to byl OPRAVDU zážitek. Bylo to velmi intenzivní a pro mě velmi překvapivé. Výsledek byl jako by mi někdo vymazal velkou část usazeného stresu z těla. Prostě neuvěřitelné. Každé další sezení bylo, jak když z cibule odlupujete jednotlivé slupky a vždy jsem odcházela „o pár kilo lehčí" 😊. Absolvovala jsem 12 sezení a každé přineslo něco jiného.

Terapii Satori dýchání doporučuji všem. Martin je skvělý průvodce a díky němu vždy víte, že vše, co se děje je v naprostém pořádku. Rozpustila jsem vše, co jsem nepotřebovala. Jsem klidnější a beru více věci s nadhledem. Ve stresových situacích najednou tělo reaguje jinak než dříve jakoby stres odpinkávalo

Helena N., 35 let, Zlín

© 2024 Martin Bartošek