OM ChantingOM chanting harmonizuje člověka na fyzické, mentální, emocionální a duchovní úrovni. Emoce se uvolňují a vzrůstá pocit vnitřního míru, štěstí a lásky. Tak můžeme všichni prožívat šťastnější život. Technika podporuje naše zdraví a pomáhá nám v meditační praxi. Účinkuje až 2 kilometry v okruhu.

Co je OM CHANTING?

Léčení zvukem je jedna z nejsilnějších a nejjednodušších metod léčby. OM CHANTING je původní léčebná technika užívaná starověkými riši (mudrci), která byla navrácena z Himalájí do světa pro znovunastolení harmonie v sobě samém , v lidstvu a planetě Zemi.

Jaký je prospěch OM CHANTINGU?

  • podporuje naše zdraví a meditační praxi
  • harmonizuje naše fyzické, mentální, emocionální a duševní tělo
  • uvolňuje emoce, tím vyvstane mír, štěstí a láska
  • zlepšuje životní prostředí, tvoří harmonii a jednotu mezi člověkem a přírodou

Proč je OM CHANTING tak silný?

Zvuk a vibrace jsou esencí stvoření. OM je prvotní zvuk tvořící a prostupující celé Univerzum. Zvuk OM patří celému lidstvu, všem národům a náboženstvím.

Proč dělat OM CHANTING?

Svět potřebuje lidi, kteří chtějí přispět ke změně. Je čas realizovat vnitřní potenciál a sdílet ho s celým Světem.

Jak OM CHANTING funguje? 

Při rezonování zvuku OM u specifické formace lidí mohou být léčebné procesy zesíleny skrze vyrovnání vibrací. Jako vlnky stvořené vhozením kamene do vody i vibrace zvuku OM přenáší své vlnění do okolí. Tato vibrace může být blahodárná nejen pro účastníky kruhu, ale má také širší rozsah na ostatní lidi, místa a životní situace.

Termíny OM Chantingu v Brně najdete na www.omchantingbrno.cz 

Recenze účastníků

© 2024 Martin Bartošek